czwartek, października 02, 2014

Testowanie kapsułek Vizir

Niedawno otrzymałam do testów kapsułki Vizir z portalu everydayme.pl

Chciałabym także wspomnieć, że w strefie ambasadora można zgłosić się jeszcze do kolejnych testów, tym razem związanych z pastą Blend-a-med. To będzie także niesamowita kampania. :) juz nie mogę doczekać się wyników :D
Wracając do kapsułek, otrzymałam opakowanie 15 sztuk kapsułek standard oraz 15 kapsułek, moim zdaniem pięknie zapakowanych w małe osobne kartoniki, wraz z ulotkami do rozdania znajomym i rodzinie.
Kapsułki są bardzo proste w użyciu, wystarczy włożyć jedną do bębna pralki przed włożeniem ubrań i postępować według wskazówek na metkach.
Ten sam rodzaj kapsułek nadaje się zarówno do prania rzeczy kolorowych jak i białych, niezależnie od temperatury. Jak dla mnie bomba!
Z rzeczy ważnych należy pamiętać, aby nie przebijać kapsułki, gdyż otoczka rozpuszcza się pod wpływem wody i nie ma najmniejszej potrzeby przewijania jej. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy się głowic ile to mamy tego detergentu wlać do pralki.
Wyniki testowania w kolejnych nóżkach na które już serdecznie zapraszam.

A czy Wy też testujecie Vizira? Jeśli chcecie to jeszcze conieco do rozdania znajomym zostało. Za szczerą opinię mogę takowej kapsułki użyczyć. :)

Zapraszam na nowy FP na Facebooka klik klik :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miłego dnia!