czwartek, stycznia 29, 2015

Sklep Piątnica - przyprawami zachwyca!

Witam Kochani,
chciałabym Wam przedstawić sklep, w którym możecie zrobić zapasy do swoich czarujących kuchni. Znajdziecie tutaj niemalże wszystko czego tylko dusza zapragnie.
Sklep posiada konkurencyjne ceny, a także asortyment, którego nie można się powstydzić.


Klikając w banner przeniesiecie się do sklepu internetowego, w którym zakochacie się od pierwszego wejrzenia.
Bogactwo przypraw, bakalii, kasz, ryży, warzyw strączkowych, a nawet kaw, herbat, produktów utrzymujących nasze zdrowie w dobrej kondycji i wiele innych produktów używanych w naszych kuchniach.

Wiem, że są wśród czytelników bloga rodzice, którzy chcą, aby ich dzieci odżywiały się zdrowo, dlatego w tym miejscu chcę polecić Wam zakup amarantusa ekspandowanego, którego nigdzie nie kupicie w tak dobrej cenie, zaręczam. ;) Możecie kupić go TUTAJ 3,90 zł/100 g cena wystrzałowa!

Amarantus jest bogaty w żelazo, którego bardzo często w diecie brakuje, albo nie przyswaja się tak dobrze jakbyśmy tego chcieli. Polecam ekspandowany dlatego, że można jeść go na surowo, przemycać wszędzie, gdzie tylko się da.

Z mojego punktu widzenia, nawet najbardziej pospolite dania, po dodaniu nowych akcentów w postaci przypraw potrafią zmienić się w niecodzienną, wykwintną potrawę. Jeszcze oprawa wizualna adekwatna do smaku i mamy coś nowego, czym możemy zachwycić swoją rodzinę, co możemy podać jako uroczystą kolację! Zapewniam, że jeśli zaopatrzycie się w przyprawy, których dotąd nawet nie znaliście, zainspirują Was one do działania. Do wyszukiwania przepisów, do gotowania i do zagłębiania się w tajnikach kuchni. 

Pasja i smak, to co w naturze najlepsze. Wszystko czego potrzebujecie znajdziecie w Piątnicy!

Na koniec dodam, że zakupy zostaną do Was wysłane już za jedyne 10 zł. Jeśli dokonacie zakupów za 150 zł, zostaną one dostarczone za darmo. W zasadzie suma ta jest niezwykle łatwa do osiągnięcia, bo wybór na prawdę szeroki ;)

ZAPRASZAM!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkiego smacznego

Copyright © Gotuj i Mieszkaj , Blogger