wtorek, maja 12, 2015

Testowanie z TESTERO. Zabawka edukacyjna i kocyk od Sensillo.

W ramach testowania z serwisem TESTERO mieliśmy możliwość przetestowania zabawki edukacyjnej Latający słonik z wibracją od Sensillo oraz Kocyk dziecięcy z aplikacją Piesek i Kotek również od Sensillo.Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 0+. Jest to bardzo miękki i przyjemny w dotyku pluszowy słonik o wielokolorowej szacie graficznej.
Słonik, o którym mowa ma "skrzydełka", które wewnątrz posiadają szeleszczący materiał, dodatkowo wzbudzający zainteresowanie małych dzieci. Głównym elementem jest wibracja, która ma uspokajać maleństwo. Nasz Szkrab ma już 11 miesięcy i albo jest już na to za duży, albo wibracja trwa zbyt krótko, aby go zainteresować. Zabawka posiada również plastikowe elementy w postaci kwadratu i gwiazdki, na których można wyładować ból związany z ząbkowaniem.
Jeździ z nami w wózku, ponieważ posiada element dzięki któremu można go z łatwością przyczepić do pałąka.
Gdyby Oskar miał o pół roku mniej zdecydowanie zabawka budziłaby w nim większe zainteresowanie. Polecamy dla mniejszych maluchów. Nam zdecydowanie przydaje się w chwilach największego parcia ząbków na dziąsełka.


Oskara pierwsze spotkanie ze słonikiem :)


A tak niwelujemy ból związany z ząbkowaniem ;)

Kocyk zdecydowanie bardziej przypadł nam do gustu.
Jest po prostu świetny. Misterne wykonanie i dobranie materiałów sprawia, że aż chce się otulić nim Maluszka <3
Kocyk jest dwuwarstwowy, z jednej strony jasno, z drugiej ciemno brązowy. W jednym z rogów posiada aplikację, która absorbuje Malucha.
Mimo tego, że powoli zaczyna robić się bardzo ciepło to i tak przydał nam się ogromnie przy chłodnych wieczorach, podczas których również lubimy spacerować.Podczas wieczornego spaceru

Kocyk znalazł się już w praniu i nic absolutnie się z nim nie stało. Widać, że producent bardzo mocno stawia na jakość, co jest moim zdaniem ogromnie ważne. Nie mam do niego absolutnie żadnych zastrzeżeń, gdybym miała kupić teraz kocyk, z pewnością wybrałabym Sensillo.

1 komentarz:

  1. Moim zdaniem zabawki edukacyjne są super :) Mój synek również uwielbia się takimi bawić.

    OdpowiedzUsuń

Wszystkiego smacznego

Copyright © Gotuj i Mieszkaj , Blogger