poniedziałek, lipca 18, 2016

Bezpieczne zabawki i konkurs!

Mając na myśli bezpieczne zabawki mówię o takich, które można gryźć, rzucać  (nawet w towarzysza zabawy), siadać na nich, moczyć w wodzie, uderzać o podłogę.. a z nimi nic specjalnego się nie stanie. Taka po prostu spokojna głowa.
Taką możliwość dają nam czeskie zabawki MillaMinis z wodoodpornej pianki.
Testowaliśmy (i dalej zabawki oczywiście mamy w użyciu) zestaw Farma, gdzie wielbłąd wozi na platformie snopki słomy, krowa pasie się w zagrodzie, a tankuje się na tej farmie biopaliwo.


Platforma oprócz pianki zbudowana jest także z plastikowych kółek z metalowymi prętami.


Wykonanie wydaje się na tyle solidne, że małe dziecko nie jest ich w stanie wyrwać, chociaż nigdy nic nie wiadomo z tymi naszymi łobuziakami ;) w naszych snopkach Oskar próbował zatopić swoje zęby :) na szczęście nie udało się odgryźć ani kawałeczka. Z puzzlami piankowymi radził sobie świetnie, nie mając tylu zębów, także różnica jest ogromna.


Zabawki z różnych pakietów tematycznych można ze sobą łączyć i tworzyć wspaniałe kolekcje. Przeznaczone są dla dzieci 1+

Mimo swojej prostoty (co dla mnie jest również ogromnym plusem!) rozwijają wiele zmysłów naszych kochanych dzieciaczków.


Można się nimi bawić wszędzie, w domu, nazewnątrz jak i uwaga! W wodzie :)


Zabawki mają wiele zalet poprzez swoje właściwości. Np. obrazki na nich się nie zmywają i są wykonane z nietoksycznych farb.


Za niezniszczalne zabawki cena jest bardzo przystępna ;) około 35 zł za mały zestaw. Istnieją także większe zestawy, które możecie nabyć np. w sklepie Elefuntea.

Oskar bardzo często bawi się zabawkami MillaMinis, myślę że je lubi, szczególnie jak powszechnie wiadomo, wszystko co na kółkach zyskuje w jego oczach ;)

Marka MillaMinis bierze także udział w ogólnopolskim głosowaniu na najlepsze produkty dla dzieci w kategorii zabawki dla dzieci i niemowląt. Możecie zagłosować wchodząc TUTAJ. Jest to jednocześnie konkurs dla głosujących, a więc możecie wygrać ciekawe i wartościowe nagrody dla siebie i Waszych pociech :)

5 komentarzy:

 1. Chyba każdy chłopiec marzy o takim dywanie z ulicami. Później do tego dołożyć samochody i zabawa gotowa https://achdzieciaki.pl/lalki-i-akcesoria-28

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy artykuł. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogólnie wiele zabawek jest bezpiecznych i nawet jak u nas dzieci mają miecze https://mamaoskarka.blogspot.com/2016/07/bezpieczne-zabawki.html
  to raczej sobie nimi krzywdy nie zrobią. Jednak najważniejsze jest to, aby się świetnie nimi bawili.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie napisane. Jestem pod wrażeniem i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Wszystkiego smacznego

Copyright © Gotuj i Mieszkaj , Blogger