środa, lipca 13, 2016

Domowe SPA, to da się zrobić!

Każda z nas marzy o tym, aby mieć choć chwilę dla siebie, żeby móc się zrelaksować i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Dom, dzieci, a często i praca na etat, a my pogrążone w wirze czasu..
Bielenda stworzyła nową linię dla kobiet Twoja Pielęgnacja, dzięki której możemy się maksymalnie zrelaksować, zarówno nasze ciała jak i ducha, bo zapach to spa dla naszej duszy! :)

Mamy do wyboru dwa zapachy: frangipani + mleczko pszczele i magnolia + proteiny i jedwab.

Testowałam produkty z frangipani i mleczkiem pszczelim.


Są to produkty silnie nawilżające. Witaminowy olejek pod prysznic w swojej strukturze zawiera mikrokapsułki, które pod wpływem działania wody rozpuszczają się i uwalniają witaminę E. Doskonale myje i odświeża, nie pozostawia na skórze tłustego filmu,a mimo to skóra jest świetnie i na długo nawilżona. Skład bogaty w witaminę B, C i E, tak ważnych dla naszej skóry. Zapach frangipani jest bardzo trwały i zmysłowy, a zarazem kojący. Wieczorny prysznic dzięki niemu stanie się wspaniałym ukojeniem :) Do umycia całego ciała wystarczy niewielka ilość nałożona na myjkę, jest niezwykle wydajny!

Drugim produktem z tej serii jest Peeling cukrowy do ciała. Uwielbiam cukrowe peelingi! Nawet bardziej niż słodycze :D

Peeling w tubce nie jest mocno "zbity", dzięki czemu łatwo będzie nam go używać. Zapach - oszałamiający, chciałoby się aby ta chwila trwała wiecznie! Po jego użyciu Skóra jest jedwabiście miękka i nawilżona do tego pachnie niesamowicie i same wiecie.. to działa na mężczyzn ;) Skóra mimo wspaniałego nawilżenia nie jest tłusta, co uważam za bardzo duży atut, szczególnie przy wysokich temperaturach panujących obecnie, gdzie balsam z wczorajszego wieczoru potrafi mi się "przypominać" na całym ciele, czego osobiście nie znoszę.

Z miłą chęcią przetestuję jeszcze drugi zestaw i Wam o nim opowiem ;) w końcu 2 ciąże za mną.. czas się ujędrnić.

2 komentarze:

Wszystkiego smacznego

Copyright © Gotuj i Mieszkaj , Blogger