niedziela, grudnia 11, 2016

Napój chia

Napój z chia na naturalnym 100% soku z owoców to kwintesencja zdrowia. Same nasiona zawierają bardzo dużo witamin i jako jedyne nie muszą być rozgryzione, żeby nasz organizm mógł z nich pozyskać wszystko to, co dobrego w sobie mają. Naturalny sok 100 % z jabłek i aronii marki Ogrody Sabinu, jakiego użyłam do przygotowania tego napoju to także świetne źródło witamin i minerałów. Aronia jest bogata w antocyjany, które mają ogromne znaczenie dla funkcjonowania naszego organizmu.


Potrzebujemy:

Do soku wsypujemy nasiona szałwii hiszpańskiej i na początku często mieszamy. Chowamy napój do lodówki. Po około 15 - 20 minutach napój jest gotowy do wypicia.


Chciałabym Wam również pokazać, że marka ta posiada jeszcze wiele innych smaków soków, które są przepyszne. Nie są ani zbyt kwaśne, ani zbyt słodkie, a wszystko za sprawą naszego polskiego cudownego jabłka, którego sok jest świetnym "dosładzaczem". Ja często jabłka wykorzystuję właśnie w ten sposób, aby coś dosłodzić. 

Soki nie są robione z koncentratów, co często niestety można spotkać w sklepach u producentów innych "niby soków". Otóż, jeśli producent napisał w składzie, że sok robiony jest z koncentratu, nie macie pewności, że nie dodał do niego cukru, zwykle niestety dodał..  Miejcie oczy szeroko otwarte. Ja z całego serca polecam Ogrody Sabinu, a Was zapraszam na konkurs, który odbędzie się już niebawem na FP Mama Karmiąca.

1 komentarz:

Wszystkiego smacznego

Copyright © Gotuj i Mieszkaj , Blogger