niedziela, stycznia 08, 2017

"Schronisko smaków" Magda Gessler

Książka "Schronisko smaków" wydawnictwa Edipresse Książki napisaną przez Magdę Gessler polecam z czystym sumieniem, np. tym, którzy tęsknią za górami, tęsknią za tą atmosferą, za smakami i zapachami.. a także tym, którzy chcą poznać to co nieznane, spróbować czegoś nowego, nieznanego.


Pozycja autorstwa gwiazdy "Kuchennych rewolucji" zawiera w sobie ogrom zdjęć, ciekawych komentarzy, a także kilkadziesiąt przepisów. Przepisy tradycyjne są udoskonalane przez samą Magdę Gessler, dlatego nie spotkacie ich nigdzie indziej.

Znajdziecie tam również przepisy zaczerpnięte nie tylko z kuchni góralskiej, ale z kuchni amerykańskiej, czy hiszpańskiej. 

Książka zachęca do odwiedzin restauracji o takiej samej nazwie, otwartej przez samą autorkę. Było to jej marzenie, a marzenia należy spełniać. Tylko wtedy mamy poczucie, że żyjemy pełnią życia i nic nie jest w stanie nas powstrzymać. 

"Schronisko smaków" idealnie nadaje się również na prezent, łączy w sobie cechy albumu i książki kucharskiej.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkiego smacznego

Copyright © Gotuj i Mieszkaj , Blogger