środa, marca 15, 2017

Szumiący baranek Ewan

Spaliłaś suszarkę na próbie ukojenia maluszka do snu? Zdarza się to bardzo często :) Nie przejmuj się..
Maluszek wychodząc na świat czuje się co najmniej dziwnie. Jakoś tak jasno, cicho, a jak nie cicho, to dźwięki są dla niego zupełnie obce i niezrozumiałe. W brzuszku mamy było ciepło, miło i przyjemnie. Zewsząd dochodziły odgłosy "pracującego ciała". Szumy, bicie serca, to naturalne odgłosy jakie są słyszalne od momentu rozwinięcia się słuchu do momentu porodu. 


Chciałabym Wam przedstawić nasz sposób na wyciszenie i ukojenie. Takim małym przyjacielem naszej córeczki stał się Szumiący baranek Ewan, który jest jej towarzyszem przy zasypianiu. 


Baranek ma 4 rodzaje dźwięku:
  • bicie serca + dźwięk macicy
  • bicie serca + odkurzacz
  • bicie serca + dźwięk harfy
  • bicie serca + deszcz
Włączniki ulokowane są w nóżkach. Co najważniejsze, odgłosy wydawane przez baranka są naturalnymi nagraniami, nie odgłosami generowanymi komputerowo.

Baranek Ewan posiada również na ogonku rzep, dzięki któremu możemy z łatwością przypiąć go do łóżeczka, wózka, czy kołyski.


Głośność można ustawić w dwóch poziomach, wystarczy zajrzeć do brzuszka Ewana i przesunąć przycisk. 
Ewan również świeci lekkim różowym światłem, które w razie konieczności można wyłączyć również przesuwając przycisk w jednostce sterującej. Baranek dostępny jest w 2 wariantach wersji kolorystycznej.


Odkąd mamy Szumiącego baranka Ewana zasypianie jest o wiele prostsze, nie trwa wieki, tak jak wcześniej, a Milenka lubi się tulić do swojego przyjaciela i tak też zasypia. Baranek po 20 minutach się wyłącza samoistnie, ale mógłby nawet wcześniej, bo szczerze mówiąc zasypianie trwa teraz około 5 minut, na prawdę! :)
Co również bardzo ważne, baranek nie reaguje na płacz dziecka włączając się ponownie, ponieważ byłoby to bardzo niebezpiecznie i nie powinno się tego stosować. Na każdy płacz dziecka musi reagować nie zabawka, a rodzic, ponieważ dziecko tylko tak potrafi się z nami komunikować.


Serdecznie polecam każdemu rodzicowi, warto się w niego zaopatrzyć jeszcze przed porodem, aby być przygotowanym na pojawienie się małego człowieka. :) 

Po więcej informacji zapraszam na stronę www.szumiacybaranek.pl

1 komentarz:

Wszystkiego smacznego

Copyright © Gotuj i Mieszkaj , Blogger