sobota, kwietnia 08, 2017

Jedzenie z pudełka, nie zawsze znaczy to samo.

W tym tygodniu zostałam wybrana jako tester dwóch dań MrChef.
Nie były to dania gotowe, ale o tym nieco później.
MrChef to marka, która powstała w 2016 roku, a jego główną ideą jest niemarnowanie jedzenia.
W każdy domu miesięcznie marnuje się mniej lub więcej jedzenia. Niestety u Ciebie również. Dlatego grupa ludzi tworząca MrChef'a postanowiła wyjść temu naprzeciw i stworzyła "machinę" do zaprzestania jego marnowania. 
Do Twojego domu wysyłane są odmierzone produkty na konkretną potrawę dla 2 lub 4 osób. 
MrChef działa w całej Polsce, a więc bez wykrętów moi drodzy :)

Doszło do mnie takie oto niepozorne pudełko w bardzo ładnym kartonie.


Slogan "Zakochaj się w gotowaniu" zachęca do tej smacznej miłości, którą poczuć może każdy z Was <3 p="">

Otwierając karton widzimy kolejny slogan. Ja zawsze wkładam całe swoje serce w przygotowywanie potraw, bo to kocham :) MrChef przypomniał mi również, żeby żywność po otwarciu włożyć do lodówki.


Karton z produktami otwiera się niemalże jak matrioszkę, co bardzo mi się podobało! :)


W kartonie wszystko pięknie poukładane. Produkty na dwa dania zostały zapakowane osobno, a te które wymagały warunków chłodniczych zapakowane były w norbę termiczną z zelowymi wkładami do lodówek turystycznych.Wybrałam dwa dania: Sałatka z kurczakiem i chipsem z boczku i burgera wołowo - jagnięcego z piklowaną cebulą.


Torba jest świetna i przyznam się Wam, że podczas wczorajszego mycia lodówki bardzo mi się przydała. Przechowałam w niej produkty z mojej lodówki i spokojnie sobie ją umyłam.


W kartonie znajdowały się także dokładne przepisy na obydwa dania.


Paczka z produktami na burgery.Wszystko świeże i cudownie prezentujące się i pachnące. Odmierzone składniki, które posłużą mi do przygotowania burgerów. Nie będę musiała używać wagi, ani zastanawiać się ile czego użyć, ponieważ ktoś zrobił to za mnie! :)Składniki do przygotowania sałatki prezentują się równie niesamowicie.


A tutaj odmierzone produkty, które znajdowały się w torbie termicznej, podpisane tak, że żaden laik kuchenny nie ma szans, aby się pomylić ;)


 A tak prezentują się burgery, które wykonałam przy użyciu produktów znajdujących się w paczce. Burgery były przepyszne i jednym najadłam się tak, że do wieczora po prostu nie miałam siły na nic więcej. Bardzo syte, świeże i pyszne. Przepis wprost idealny.


Tutaj mamy sałatkę z kurczakiem i chipsem z boczku. Otrzymałam porcję na 2 osoby, ale spokojnie najadłyby się 3 i więcej. Sałatka była ogromna, pełna składników i pysznego orzeźwiającego sosu.


Tak prezentowała się jeszcze bez grzanek

 a tak z grzankami.

Serdecznie polecam, abyście i Wy wypróbowali propozycje MrChef'a i przekonali się, że gotowanie może być fantastyczne!

1 komentarz:

Wszystkiego smacznego

Copyright © Gotuj i Mieszkaj , Blogger