czwartek, maja 25, 2017

Pieczywo Ölz

Bywają dni, kiedy nie mam ochoty ruszać się z domu, a mając dzieci pieczywo jest niemalże niezbędnym towarem deficytowym, przynajmniej u nas. Wtedy rozwiązaniem są na przykład bułeczki i croissanty Ölz.


Pieczywo to ma bardzo dobry smak, a świeżość potrafi zachować przez kilka dni. Dziś opowiem Wam o 5 przykładowych produktach, które nam bardzo smakują.

Każdy rodzaj pieczywa ma w sobie coś innego, coś co sprawia, że chce się do niego wracać. Oczywiście nie namawiam do korzystania z wyłącznie takiego rodzaju pieczywa, ponieważ pieczywo pełnoziarniste również jest bliskie mojemu sercu, ale czasami można pozwolić sobie na chwileczkę zapomnienia, nieprawdaż? :)

Kruche ciasteczko, tak jak jego nazwa wskazuje było bardzo kruche, na górze miało uroczą krateczkę, a jego wnętrze wypełniała duża ilość pysznego nadzienia.

Mleczne bułeczki są tak delikatne, że zjedzenie ich z pysznymi powidłami, czy kremem to istna rozkosz podniebienia.

Rogaliki z nadzieniem orzechowym i serowym miały na prawdę bardzo dużo nadzienia i tym mnie bardzo zaskoczyły. Nie często się to zdarza, zwykle nadzienia trzeba niestety szukać z lupą, a tutaj rogaliki były wypełnione po brzegi!

Croissanty to wspaniała propozycja na śniadanie. Możemy podać je na ciepło i zimno, w obydwu wersjach smakują wyśmienicie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkiego smacznego

Copyright © Gotuj i Mieszkaj , Blogger