poniedziałek, października 16, 2017

Gadżety, którymi sprawisz radość!

Trafić z gadżetami spersonalizowanymi w mój gust jest ciężko. Nawet ja sama mam z tym trudności, żeby wybrać coś, co na prawdę mnie ucieszy. I tak przeglądając jedną ze stron sklepów internetowych specjalizujących się w tej dziedzinie również miałam co do tego mieszane uczucia. 

Padło na 3 rzeczy:
Zaczniemy może od końca, bo kubek to niby taki drobiazg, który każdy ma i na pewno nie znajdzie się taki, który będzie tym ulubionym i pobije na głowę każdy inny. Otóż, moi drodzy, ja taki znalazłam. Kubek z fantastycznym napisem, lepszego nie mogłam sobie wymarzyć. Sprawia, że pijąc w nim rano kawę - uśmiecham się pod nosem, bo kto jak nie my same najlepiej się dowartościujemy? :D No powiedzcie mi? Dlatego taki kubek nigdy, ale to prze nigdy nie pozwoli Wam zapomnieć o Waszej wartości. A Wy Panowie, jeżeli sprawicie kobiecie taki prezent, to będziecie naprawdę wielcy i uwierzcie mi - spełnicie Jej oczekiwania w 100%! :)


3 mini wałki. Wałki są takiej naprawdę mini wielkości - bardziej dla dzieci. Co oczywiście od samego początku uznawałam za plus i nie pomyliłam się. 3 letni Synek jest zachwycony, że wreszcie ma swoje wałki. I to nie byle jakie. Wałeczki są świetnie wykonane, przede wszystkim bardzo starannie, co widać od razu. Ja wybrałam motywy zwierzęce, moim zdaniem bardzo ciekawe.


Wałeczki świetnie współpracują z ciastem tworząc piękne wzorki. Pamiętajcie jednak, że ciasto jakie zrobicie, nie może podczas pieczenia zmieniać swojej postaci, tj. nadmiernie rosnąć, ponieważ wzorek nie przetrwa. Najlepszym ciastem do tego typu wałków z tłoczeniami są pierniczki lub ciastka korzenne, które nie rosną. :)


Taca śniadaniowa najbardziej podoba się oczywiście mojemu mężowi - może sobie bez zbędnych ceregieli zjeść śniadanie w łóżku. Wolałabym szczerze mówiąc, żeby było na odwrót, ale pamiętajcie (matki waszych synów!) "Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość będzie trącić". Uczcie swoich synów samodzielności, empatii i pomocy drugiej osobie, nie podawajcie im wszystkiego pod nos, bo później ciężko to wyplenić. ;)


Dobrze, teraz przejdźmy do spraw mniej edukacyjnych :D

Prezenty jakie możecie nabyć w sklepie MyGiftDNA to nie tandetne gadżeciki z dedykowanymi napisami. To naprawdę porządne produkty, które posłużą długie, długie lata. Obdarowywana osoba z pewnością będzie zadowolona, a przedmiot jaki jej podarujecie zawsze będzie wywoływał uśmiech na jej, czy jego twarzy. Jeżeli zastanawiacie się nad ciekawym prezentem dla bliskiej osoby nie wahajcie się ani chwili, serdecznie polecam! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkiego smacznego

Copyright © Gotuj i Mieszkaj , Blogger