15:55:00

Konkurs z Cook&Home! Wygraj 1 z 3 kubków ceramiki Kate Alice!


Kochani!
Wraz ze sklepem internetowym Cook & Home chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w konkursie przedświątecznym. 
W sklepie Cook & Home znajdziecie wspaniałe przedmioty znanych marek, które zadowolą każdego. Produkty jakie możecie tam zakupić będą pasowały do stylu w jakim jesteście zauroczeni, mogą sprawić, że Wasze wnętrza nabiorą nowego blasku, a Ty będziesz dumnym posiadaczem znakomitej ceramiki, czy innych rzeczy codziennego użytku. To dodatki sprawiają, że wnętrza zyskują ten niepowtarzalny charakter!  
Zachęcam Was do zapoznania się z całą ofertą Cook & Home. Dzięki uprzejmości sklepu aż trójka z Was będzie mogła wypić ulubioną herbatę w przepięknym i gustownym porcelanowym kubku Katie Alice Indygo.
Uwaga! 
Dodatkowo niespodzianka dla wszystkich czytelników. Każdy może zakupić wspaniałe produkty z kolekcji Katie Alice Indigo z 20% rabatem – jest to najwyższej jakości porcelana angielska. Wystarczy w koszyku zakupowym wpisać kod GM20 
Do kubeczka możecie dopasować na przykład piękny czajniczek w tym samym motywie (widoczny na zdjęciu)
Przejdźmy do meritum, zadanie jest naprawdę proste:

„Podziel się przepisem na ciasto, które będzie smakowało idealnie wraz z kubkiem ulubionej herbaty”

Odpowiedzi udziel w formie przepisu/opisu dania. Mile widziane będą zdjęcia, ale nie jest to warunek konieczny. Można zgłaszać do 4 przepisów.
Zachęcam do udziału w konkursie. 
Regulamin konkursu
  1. Odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
  2. Zdjęcie można zamieścić pod postem konkursowym na fanpag’u na Facebook lub przesłać na mail: viola.huk@gmail.com. Zdjęcia zostaną umieszczone w specjalnej galerii konkursowej utworzonej na fanpag’u na Facebook.
  3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 4 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
  4. Nagroda: 3 x porcelanowy kubek Katie Alice Indygo Wygrywają 3 osoby (jedna osoba może wygrać jedną nagrodę)
  5. Sponsorem nagród jest sklep Cook & Home Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora
  6. Konkurs trwa od 09.11.2017 r. do 16.12.2017 r. (włącznie).
  7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w tym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.  
  8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) na adres viola.huk@gmail.comJeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  9. Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.*Dodatkowe informacje. Każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci Drogi Czytelniku za cenny komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...