09:15:00

Idealny obraz do jasnego salonu

Gdybym Wam napisała, że długo zastanawiałam się nad wyborem obrazu do mojego nowego salonu, to bym skłamała. Obraz jaki wisi na jednej ze ścian naszego salonu był spełnieniem tego, co kreowało się w mojej głowie. Być może to szczęście, że udało mi się trafić właśnie do Foteks'u i tak szybko zrealizować swoje marzenia.

W salonie, jak i z resztą w praktycznie całym domu, ściany są białe. Całkiem niedawno dojrzałam do tego, że tak będzie najlepiej. Powiecie, że przy dzieciach? Białe? To jakaś paranoja! Niekoniecznie. Na rynku istnieje tyle farb, które pozwalają na czyszczenie powierzchni, które są nimi pomalowane, że nie macie o co się martwić. Biały kolor sprawia, że mieszkanie wydaje się niesamowicie przestrzenne, jasne i czyste.

Na stronie internetowej macie kilka rodzajów podziałów produktów na kategorie. To bardzo ułatwia wybór, który jest ogromny. Wybór jest naprawdę niezliczony, to kopalnia pomysłów i każdy znajdzie coś dla siebie.

Ja poszłam tropem obrazów do salonu i kiedy zobaczyłam Róże w akwareli stwierdziłam bez zastanowienia - "Ten obraz jest mój!"


Pasuje idealnie do obicia na krzesłach jakie posiadam, do wszędobylskiej bieli. Jest cudowny, delikatny i stonowany.

Wisi u mnie w części, gdzie mamy jadalnię, ponieważ salon dzieli się na część kuchenną, jadalnianą i strefę relaksu. W naszym małym domku tylko taka możliwość wchodziła w grę, ale ja osobiście jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolona, ponieważ niemalże cały dół domu to taka strefa dzienna, a góra to strefa odpoczynku.


Nasz obraz ma wymiary 60 cm na 80 cm w orientacji pionowej, na płótnie.

Jestem z niego niesamowicie zadowolona, ponieważ jakość jego wykonania jest na bardzo wysokim poziomie.


Wiele osób podpowiadało mi, żebym sprawiła obrazowi ramę. Co o tym myślicie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci Drogi Czytelniku za cenny komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...