poniedziałek, stycznia 29, 2018

Lody, lody raz! Gra "Kraina lodów"

Jakiś czas temu w nasze łapki wpadła niesamowita gra "Kraina lodów". Dotychczas gry kojarzyły mi się z planszówkami i prostymi grami typu bierki, memory, domino. I choć nie jestem człowiekiem starej daty - to dokładnie z takimi grami miałam tylko do czynienia. 

gra kraina lodów

Gra "Kraina lodów" to świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. Sprawdza nasze możliwości logiczne i zręcznościowe. Gra w lody dla dzieci zajmuje je na długie godziny.

Przeznaczona jest dla osób w wieku 6+ i zawiera: wafelki, gałki lodów, karty wyzwań oraz zasady gry.

gra lody trefl

Każdy z graczy bierze po 4 wafelki (każdy z innego koloru), po 3 gałki (każda z innego koloru) oraz w każdej rundzie jeden z graczy odkrywa kartę wyzwań. 

gra robienie lodów dla dzieci

Kro pierwszy ułoży gałki lodów i wafelki w odpowiedniej konfiguracji, nie upuszczając swoich gałek - wygrywa i krzyczy: "Lody, lody raz!" Kto wygra 5 razy jest mistrzem gry.

lodziarnia gra dla dzieci

Każdy z graczy ma swoich klientów, którym w jak najszybszym czasie ma precyzyjnie przygotować lody.

gra trefl lody

Gra bardzo podoba się również młodszym, ponieważ jej elementy są kolorowe i niosą jasny przekaz. Także oprócz tego, że jest to świetna gra, to może także służyć jako wymyślone lody zimą! Takie, które się nie rozpuszczają, nie brudzą i są wielokrotnego użytku. :) 

gra lody karty


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkiego smacznego

Copyright © Gotuj i Mieszkaj , Blogger