13:51:00

Marzyłaś by być superdziewczyną?

Marzyłaś?

Pewnie, że tak, każda z nas o tym marzyła! 

Można by teraz snuć wnioski, której się to udało, a której niekoniecznie. Ale po co? Każda z nas jest na swój sposób fantastyczna i jedyna w swoim rodzaju.

Będąc nastolatką, lubiłam wszystko zapisywać, notować, byłam i jestem typem osoby, która musi mieć wszystko zapisane, żeby o tym pamiętać i to wykonać.

Za moich czasów były jedynie kalendarze, w których trzeba było samemu wymyślać pomysły na organizację swojego czasu. Obecnie mamy do dyspozycji świetne plannery, a wśród nich planner  wydany przez Wydawnictwo Foksal "Szkolnik Superdziewczyny", który jest nowością w serii "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn". 


Planner autorstwa Agnieszki Mielech zawiera:
  • planner na całe 12 miesięcy
  • plannery tygodniowe (szczegółowe)
  • karty do planowania zajęć domowych
  • pamiętnik
  • marudnik 
  • słoik szczęścia do oznaczania wyjątkowych dni
  • itd

Dzieci bardzo często nie wiedzą jak zorganizować swój czas. Zadania domowe przypominają się najczęściej wtedy, kiedy trzeba już iść spać. Podczas gdy jest to małe zadanie, niewymagające wiele - ok, w porządku, natomiast kiedy okazuje się, że trzeba przygotować coś, co wymaga zorganizowania pewnych rzeczy, czego nie da się zrobić w 15 minut przed snem - robi się problem. Dziecko z poczuciem winy idzie następnego dnia do szkoły i nie wie co będzie ją czekało, bo nie ma ze sobą spektakularnej pracy domowej. 

Szkolnik pozwala na lepszą organizacę czasu, znalezienie go na zabawę i odpoczynek, bo to bardzo ważne. 

Tak sobie myślę, że byłabym w 7 niebie, gdybym 15 lat temu miała taki szkolnik w ręku. Jest on tak bardzo ciekawy, świetnie opracowany, zachęcający do czytania, że nie jestem w stanie powiedzieć, czy coś w nim brakuje. 

Obecnie tutaj trwa promocja, dzięki której możecie go kupić za 22.49 zł. Wasze córki będą mile zaskoczone! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci Drogi Czytelniku za cenny komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...