wtorek, października 09, 2018

Marzyłaś by być superdziewczyną?

Marzyłaś by być superdziewczyną?

Pewnie, że tak, każda z nas o tym marzyła! 

Można by teraz snuć wnioski, której się to udało, a której niekoniecznie. Ale po co? Każda z nas jest na swój sposób fantastyczna i jedyna w swoim rodzaju.

Będąc nastolatką, lubiłam wszystko zapisywać, notować, byłam i jestem typem osoby, która musi mieć wszystko zapisane, żeby o tym pamiętać i to wykonać.

Za moich czasów były jedynie kalendarze, w których trzeba było samemu wymyślać pomysły na organizację swojego czasu. Obecnie mamy do dyspozycji świetne plannery, a wśród nich planner dla nastolatek wydany przez Wydawnictwo Foksal "Szkolnik Superdziewczyny", który jest nowością w serii "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn". 

planner dla dzieci

Planner szkolny autorstwa Agnieszki Mielech zawiera:
  • planner na całe 12 miesięcy
  • plannery tygodniowe (szczegółowe)
  • karty do planowania zajęć domowych
  • pamiętnik
  • marudnik 
  • słoik szczęścia do oznaczania wyjątkowych dni
  • itd
kalendarz szkolny

Dzieci bardzo często nie wiedzą jak zorganizować swój czas. Zadania domowe przypominają się najczęściej wtedy, kiedy trzeba już iść spać. Podczas gdy jest to małe zadanie, niewymagające wiele - ok, w porządku, natomiast kiedy okazuje się, że trzeba przygotować coś, co wymaga zorganizowania pewnych rzeczy, czego nie da się zrobić w 15 minut przed snem - robi się problem. Dziecko z poczuciem winy idzie następnego dnia do szkoły i nie wie co będzie ją czekało, bo nie ma ze sobą spektakularnej pracy domowej. 

Szkolnik superdziewczyny pozwala na lepszą organizację czasu, znalezienie go na zabawę i odpoczynek, bo to bardzo ważne. 

Tak sobie myślę, że byłabym w 7 niebie, gdybym 15 lat temu miała taki szkolnik superdziewczyny w ręku. Jest on tak bardzo ciekawy, świetnie opracowany, zachęcający do czytania, że nie jestem w stanie powiedzieć, czy coś w nim brakuje. 

Obecnie tutaj trwa promocja, dzięki której możecie go kupić za 22.49 zł. Wasze córki będą mile zaskoczone! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkiego smacznego

Copyright © Gotuj i Mieszkaj , Blogger