poniedziałek, listopada 26, 2018

Disney Kitchen - oferta przyjazna dzieciom

Na rynku roi się od produktów coraz to bardziej wymyślnych, kolorowych, zachęcających opakowaniem, hasłami, itd. Niestety nie każdy produkt jest godny polecenia. Długie składy, sztuczne dodatki, skutecznie zniechęcają - to wszystko zawiera niestety większość produktów dostępnych w sklepach. Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome i czyta składy, to całkiem dobrze rokuje! :)

Marka Henryk Kania niedawno wprowadziła do swojej oferty już drugi rodzaj produktów dla dzieci sygnowanych logo Disney Kitchen, tym razem z etykietą z samochodami z bajki "Cars". 

pasztet z zygzakiem
Wędliny z postaciami z filmu "Auta"

Pierwszą z propozycji firmy są parówki z szynki. Parówki te tak zachwyciły moje dziecko, że w tę sobotę musiałam wykupić cały nakład ze sklepu. 

parówki ze złomkiem
Parówki z postaciami filmu "Auta"

Parówki z szynki pakowane po 200 g, bardzo smaczne i oczywiście z idolami moich dzieciaków - Zygzakiem i Złomkiem. Parówki bogate są w białko, zawierają dużą ilość mięsa, podkreślam Mięsa, nie MOMu. 

parówki dla dzieci z dobrym składem
Prosty skład parówek dla dzieci

Spójrzcie na skład, jest bardzo krótki i zrozumiały. Spełniający bardzo rygorystyczne normy. Brak w nich sztucznych dodatków, a także dużej zawartości soli i cukru. 

kiełbaski wieprzowe dla dzieci
Parówki z szynki

Za piękną etykietą z ulubionymi postaciami Disneya stoi wartościowy produkt. Taki, który z czystym sumieniem można podać własnemu dziecku.

Spójrzmy teraz drugim okiem na pasztecik. Na etykiecie Zygzak MqQueen oraz Cruz Ramirez z 3 części filmu "Auta".

pasztecik z cruz ramirez
Pasztecik z postaciami filmu "Auta"

W składzie pasztetu nie ma glutaminianu monosodowego oraz fosforanów, które są niestety częstym gościem pasztetów znajdujących się na półkach sklepowych. Pasztecik bardzo smakuje moim rozrabiakom. Najlepszy byłby z grubym plastrem pomidora dojrzewającego w naszym cudownym letnim słońcu, ale te marzenia muszę odłożyć w czasie! :)

pasztet dla dzieci z dobrym składem
Skład pasztetu dla dzieci


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkiego smacznego

Copyright © Gotuj i Mieszkaj , Blogger