środa, marca 20, 2019

Świnka Peppa i przyjaciele, czyli przegląd prasy dziecięcej

Po raz kolejny zapraszam Was na przegląd prasy dziecięcej!

Świnka Peppa i przyjaciele, przegląd prasy dziecięcej odbywa się na blogu po raz trzeci i mam nadzieję, że nie ostatni. Chcę Wam przekazać co ciekawego dzieje się w magazynach dla dzieci! Jak rozwiązywanie zadań wspiera nasze dzieci, a także przygotowuje do rozpoczęcia edukacji! :) Zapraszam do lektury!

bajka pidżamersi

Pidżamersi "Sowella i Błyskawica" to krótkie opowiadanie o kolejnych przygodach jakie spotykają trójkę przyjaciół. Nikczemny Romeo skonstruował nowy wynalazek - robota, który wymazuje historie z książek i zastępuje je zdjęciami swojego pana. Sowella zainspirowana swoją ulubioną książką wpada na niesamowity pomysł. Przeczytajcie! Ta krótka historia na pewno zainteresuje Wasze dzieciaki!

swinka peppa bajki

Świnka Peppa Chrum... Chrum... Herbatka u Peppy to pełna zadań, łamigłówek, kolorowanek i naklejek książeczka dla dzieci, przy której moje dzieciaki mają mnóstwo zabawy. Wewnątrz mamy dużo naklejek, które posłużą nie tylko do wykonywania zadań. Są również naklejki, z którymi dziecko może zrobić co zechce. Moje dzieciaczki mają do tego przeznaczony specjalny zeszyt. Zeszyt Skarbów, bo tak go nazywają jest pełen naklejek, bardzo mnie to cieszy, bo wizja przyklejania ich na meble, czy lodówkę nie do końca mi odpowiadała ;)

peppa

Gry dla dzieci w postaci liczenia, zgadywania i kolorowania są dla maluchów bardzo istotne, bo ćwiczą ich niemalże wszystkie zmysły.

zwierzątka dla dzieci zabawki

Animal Club Zwierzakowe zabawy to najpiękniejsza książeczka z zabawami i naklejkami jaka ostatnio wpadła nam w ręce Cudowne zwierzątka wewnątrz, a do tego te cudne naklejki poniżej. Spójrzcie jakie są urocze! Warto szukać Zwierzakowych zabaw w sklepach, w szczególności to rarytas dla małych księżniczek. Zwierzęta i zwierzątka z pewnością i Was zauroczą.

zwierzęta i zwierzątka

Gry logiczne dla dzieci znajdujące się wewnątrz rozwiną podstawowe zdolności Waszych dzieci. Na każdej stronie dziecko znajdzie jedną z zagadek logicznych, które z miłą chęcią rozwiąże i będzie z siebie dumne!


Pszczółka Maja Przygody wśród kwiatów - Naklejaj! Koloruj! Baw się! - to hasła jakimi powinno kierować się każde dziecko, bo dzieciństwo właśnie od tego jest! Trzeba się dobrze bawić, bo dorosłe życie stawia przed nami wciąż nowe wyzwania, dzieciństwo również, ale jest nieco bardziej beztroskie.


Wykreślanka, kolorowanka, łączenie kropek, przyklejanie naklejek, a także intrygujące układanki to wszystko co dzieci kochają robić, kiedy się nudzą, kiedy chcą zrobić coś fajnego, bo nauka poprzez zabawę jest najbardziej efektywna, pamiętajcie o tym drodzy rodzice! :)

psi patrol

Psi Patrol Ekipa na 102 to książeczka pełna zadań oraz naklejek. Całość oparta na filmowych bohaterach ogromnie ciekawi dzieci i sprawia, że są bardzo zaangażowane. Bajka Psi Patrol to jedna z ulubionych bajek moich dzieci. 

kolorowanki psi patrol

Naklejki, które znajdują się wewnątrz to prawdziwa gratka dla fanów Psiego Patrolu. Moje dzieciaki uwielbiają wszystko co związane jest z Marshallem, Chasem, Rockym, Sky, Zumą, Rubblem i ich właścicielem Ryderem. Istne szaleństwo! Dlatego wciąż wypatrują nowych numerów czasopism z pieskami.

królewna rycerka

Rycerka Nella to bardzo odważna księżniczka, która wraz ze swoimi przyjaciółmi jest w stanie rozwiązać i sprostać niejednemu zadaniu. W książeczce dzieci znajdą ponownie mnóstwo pięknych naklejek, a także zadania, labirynty, kolorowanki, pisanie po śladzie i wiele innych. Mnóstwo zabawy!

zadania logiczne

Rycerka Nella to księżniczka rycerka, która oprócz tego, że jest bardzo odważna, to przy tym wykazuje się niezwykłą mądrością. Zawsze ma świetne pomysły, które potrafią zjednoczyć przyjaciół i przy okazji rozwiązać problem, który się akurat pojawił.

blaze i megamaszyny bajka po polsku

"Blaze i Megamaszyny. Dodaj gazu!" to książeczka pełna wrażeń przyjaznej Megamaszyny Blazea oraz jego przyjaciół, którym szyki zawsze próbuje pokrzyżować Crusher ze swoim małym przyjacielem, który nie do końca wierzy w to, że ten może być zły. 

blaze i megamaszyny cda

To czasopismo skierowane jest przede wszystkim do chłopców, którzy oprócz niesamowicie ciekawych zadań i łamigłówek znajdą naklejki z postaciami z bajki  Blaze i Megamaszyny.

świnka peppa

Wspaniałe czasopismo dla dzieci, które uczy i bawi. Dołączona do niego ciekawa gra, która uczy dzieciaki zręczności, a także bardzo ciekawe Rzepy Peppy. Synek był zachwycony zarówno grą jak i rzepami, z których tworzył różne konfiguracje. W książeczce znajdziemy całe morze zadań dla dzieciaków, które w fantastyczny sposób zajmą im czas.

doczepiane włosy

Niesamowity magazyn dla dziewczynek, które kochają blask! Shimmer i Shine to magazyn, w którym tym razem mamy kilka świetnych prezentów! Wspaniała torebeczka spodoba się każdej małej gwieździe, doczepiane włosy też robią ogromną furorę. Do tego mamy jeszcze tatuaże i naklejki. 

Moja mała księżniczka była zachwycona! :)

naklejki 3d

Kocham naklejać! Wspaniała teczka pełna wypukłych naklejek, które można przyklejać wprost na planszę z teczki. Moje dzieciaki po raz pierwszy miały do czynienia z takimi naklejkami i zdecydowanie polecam! Naklejki 3D to niesamowita zabawa. Można tworzyć nowe historyjki, akurat przy tej teczce mamy przygody Peppy, która wraz z dziadkami sieje warzywa na ogrodzie. Do teczki dołączona jest również książeczka.

fajne naklejki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkiego smacznego

Copyright © Gotuj i Mieszkaj , Blogger