środa, kwietnia 10, 2019

Podkład o średnim stopniu kryciaSpójrz na siebie przez różowe okulary
Kiedyś bez podkładu nie wyszłam nawet do sklepu po bułki. Dzieci i zajęcie się nimi, a nie tylko sobą, uświadomiły mi, że to czy wyjdę bez makijażu, czy z makijażem nic nie zmienia, nikt nie jest przerażony tym jak wyglądam, bo to ja sama widzę siebie w krzywym zwierciadle wyobrażając sobie jak to koszmarnie wyglądam bez podkładu. Było minęło i strasznie się z tego powodu cieszę, aczkolwiek z makijażu, dla swojej przyjemności, nie zrezygnowałam do końca - bo to zwyczajnie lubię.

dobry podkład

Moja jasna karnacja wymaga ode mnie kupowania bardzo jasnych odcieni podkładu. Do nakładania podkładu stosuję gąbkę do makijażu. Podkład o średnim stopniu krycia jest bardzo wydajny. Wystarczy 1 pompka podkładu, który najpierw opuszkiem palca nakładam kropeczkami na całej twarzy, następnie rozprowadzam gąbeczką do makijażu.

W jaki sposób używać gąbeczki do makijażu?

Gąbk do makijażu powinna być lekko zwilżona, tak żeby nie "piła" podkładu, ponieważ w przeciwnym razie byśmy go tylko marnowały. Zwilżona gąbeczka jest bardziej miękka, nie wchłania podkładu, zwiększa swoją objętość. Podkład rozprowadzam gąbeczką tak jakbym stemplowała swoją twarz pieczątką, ruchami wklepującymi, nie rozcierającymi. Tym sposobem podkład jest równomiernie rozprowadzony, w każdym miejscu jest taka sama grubość podkładu.

podkład nawilżający

Podkład The ONE Illuskin Aquaboost sprawdza się u mnie świetnie. Kryje tak, że niedoskonałości są zamaskowane, ale moje piegi, które uważam są piękne, są nadal widoczne. To dla mnie ogromny plus, dlatego, że nie mam parcia na to, żeby zupełnie kryć swoją skórę. Polecam szczególnie tym, którzy mają piegi, a nie chcą ich zupełnie ukrywać. :)

Konsystencja podkładu jest dosyć gęsta, robi się bardziej rzadki w połączeniu z ciepłotą ciała. Najważniejsze jednak jest to, że się nie warzy i robi świetne wrażenie po rozprowadzeniu na skórze.


podkład oriflame


LaDetre fotograf produktowy wykonywała przepiękne zdjęcia kosmetyków firmy Oriflame, a także tworzyła ich wizerunek na Instagramie. Jeżeli prowadzicie firmę i poszukujecie fotografa to mam świetny namiar - fotograf dla firm.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkiego smacznego

Copyright © Gotuj i Mieszkaj , Blogger