piątek, kwietnia 12, 2019

Psi Patrol i inne nowości prasoweBohaterowie dzieciaków!Dziś kolejna porcja nowości wydawniczych dla najmłodszych. Dla każdego znajdzie się coś dobrego, dlatego zapraszam Was do przeglądu prasy dla najmłodszych! Psi Patrol i inne nowości prasowe niezmiennie wprawiają moje dzieci w ogromne zainteresowanie, zatem spójrzcie co polecamy!


bajka psi patrol

Bajka Psi Patrol "Na ratunek ośmiornicy" to fascynująca opowieść o jednej z przygód małych piesków i ich właściciela Ryder'a. Mała ośmiorniczka narobiła nie lada problemów w Zatoce Przygód. Czy pieskom uda się wykorzystać swoje umiejętności tak, żeby uratować sytuację i doprowadzić do szczęśliwego zakończenia? Sprawdźcie sami - moje dzieciaki słuchały opowieści z zapartym tchem! :)

psi patrol bajka

Razem z Psim Patrolem dziecko uczy się zasad działania zegarka analogowego. Opowieść o dzielnym piesku o imieniu Rubble podzielona została na strefy czasowe. Dziecko śledząc tekst ma za zadanie przestawiać wskazówki tak, żeby pokazywały godzinę, w której nastąpił kolejny epizod. Zegarek, który jest wbudowany w książeczkę ma wskazówki o dwóch różnych kolorach co ułatwia bardzo sprawę nauki na zegarku. Oskar zna już cyfry, ma jeszcze 4 lata, ale spokojnie poradził sobie z ustawianiem czasu w tejże książeczce. Psi Patrol Czas na przygodę - Rubble spieszy z pomocą.

ciastolina play doh

Magazyn Play-Doh i dołączona do niego ciastolina play doh to świetne czasopismo dla dzieciaków, które interesują się zabawami manualnymi. Wewnątrz znajduje się mnóstwo zabawy pod postacią wyklejanek, kolorowanek i rysowania, a także instrukcji dotyczących budowania z ciastoliny.

Moje dzieciaki już jakiś czas temu zwariowały na punkcie play-doh i na przykład mają podwójny zestaw dentysty. Obłęd! :)

rybka mini mini

Magazyn Mini Mini wydanie specjalnie z mikrofonem i płytą z superprzebojami Rybki MiniMini to idealny magazyn dla mojej córki, która uwielbia śpiewać. Wewnątrz znajdziemy kilka zadań, które dziecko może wykonać oprócz śpiewu do mikrofonu. Rybka Mini Mini zaprasza!

super wings youtube

Super Wings to magazyn dla fanów przyjaznych samolotów, których przygody rozgrywają się zawsze w innym kraju, a przesyłka jaką ma dostarczyć Jetek zawsze wiąże się z nowymi przygodami i wyzwaniami. Do magazynu dołączone są 2 opaski, do jednej dołączana jest wyrzutnia z dyskami. Wewnątrz mnóstwo zadań do rozwiązania!

bajka świnka peppa

Świnka Peppa pisz i ścieraj to fantastyczna książeczka z bohaterami bajki ze ścieralnymi kartkami i suchościeralnym mazakiem. Zadania można wykonywać mnóstwo razy właśnie ze względu na to, że z każdej kartki można w łatwy sposób zetrzeć mazak. Wewnątrz zadania typu łączenie kropek, rysowanie, liczenie.

blaze nick jr

Blaze i Megamaszyny - "Jeźdźcy światła" to książeczka z serii o monster trucku, ośmioletnim AJ'u i ich przyjaciołach. Megamaszyny spotyka kolejna przygoda! Muszą odnaleźć złodzieja światła! Czy im się to uda? Przeczytajcie!

lol surprise baby

L.O.L. Surprise Wstąp do klubu! Fanki L.O.L. Surprise mają nie lada gratkę! Książeczka z ich ulubionymi postaciami, wewnątrz mnóstwo zadań z naklejkami. Zadania są bardzo kreatywne od tańca po kolorowanie. 

naklejki lol

Naklejki moim zdaniem sprawiają dzieciom największą radość. A naklejki z ulubionymi laleczkami? To jest fantastyczne! 

naklejki shimmer i shine

Na koniec magazyn Shimmer i Shine Baw się, koloruj, naklejaj. Niezwykle przyjazne dżinki i ich przyjaciółka ze świata ludzi Leah. Wewnątrz mnóstwo zadań: kolorowanki, labirynty, łączenie kropek i przepiękne naklejki!

Dzisiejszy przegląd prasy obfituje przede wszystkim w świetną zabawę! Zapraszam do sklepu KsiążeczkiBajeczki.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkiego smacznego

Copyright © Gotuj i Mieszkaj , Blogger